Ultra last minute понуда! 38% попуст за 7 ноќи + превоз за само 45 евра по лице во вила ЛАНА ,СТЕФАН И ТОМАС - Олимпик Бич Грција

-38%

ВИЛА " ТОМАС" ОЛИМПИК БИЧ
0.00 
  2,790.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 7 НОЌЕВАЊА + ПРЕВОЗ за само 45 евра  по лице  тетмин:18.05.2019 - 25.05.2019

- Пратител до одредената дестинација

- Превоз со високо туристички автобус

- Комплетно опремени студија - трокреветно или четворокреветно

- 3-то и 4 -то лице плаќаат само превоз 35 евра 

-АРАНЖМАНИТЕ СЕ СОПСТВЕН ЗАКУП НА OLYMPIC TRAVEL СКОПЈЕ 

  НАПОМЕНА: 

- Сместувањето во студиата е во 13:30 (по локално време); 
- Напуштање на студиата е во 09:00 (по локално време); 
- Секоја направена штета се плаќа на лице место; 
- За хигиената на студиата во текот на целиот престој се грижат гостите; 
- Климата се доплатува 5 евра од ден

 Вила Лана се наоѓа на 30 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден), тераса..


  

  

Вила Стефан се наоѓа на 30 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден), тераса..

  

 

 

Vila Томас  се наоѓа на 70 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден), тераса..

 

 

Олимпик Бич (Olympic Beach, Olimpiaki Akti) е познато летувалиште во Пирејскиот регион. Оддалечено е само 3 км од Paralia и 6 км од познатиот трговски град Katerini. Овој бисер на грчкиот туризам се одликува со долги песочни плажи, кристално чисто море и со традиционалното гостопримство.    Paralia (Paralia, Παραλία) се наоѓа на 4 км од Катерини во подножјето на планината Олимп. Има пешачка плажа долга околу 10 км која се протега се до Олимпик Бич. Paralia има добар ноќен живот ...
Од Olympic Beach и Paralia се поврзани со пешачка и велосипетска патека во кои можете да уживате во утриснките и ноќните прошетки.
За разлика од другите туристички места Olympic Beach се издвојува по препознатливата уреденост на самото место, вклучувајќи: тенискo, фудбалско и кошаркарскo игралиште, продавници, кафе барови, таверна и гира, продавници за сувенири и парк за деца со лулашки.
Постои велосипедтска патека до Paralia долга 3.5 километри која наидувате на забавен парк пред Paralia.

   

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Пред купување на купонот потребна е предходна резервација 

- Купонот  може да се искористи  само за наведената понуда.

- За повеќе информации јавете се на 072 234 591 или 078/ 236 174

--Понудата важи за период од :18.05.2019 и 25.05.2019

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

ВИЛА ЛАНА 

ВИЛА СТЕФАН 

ВИЛА ТОМАС 

ОЛИМПИК БИЧ - ГРЦИЈА 

Локација на GoogleMap .