Професионална изработка на гел - лак нокти боја по ваш избор на природни нокти во Студио за убавина РЕГИНА

-45%

Студио за убавина РЕГИНА
550.00 
  300.00ден.
Кол:  

 ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Гел - лак на природни нокти 

- Професинална изработка со боја  по ваш избор 

 

  

 

  

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Студио за убавина РЕГИНА со локација во Т.Ц. ЛЕПТОКАРИЈА ви нуди квалитетни и професинални услуги како депилација,педикир,маникир,надградба на нокти итн..
Препуштете се во рацете на вистинските професионалци и уживајте во прекрасната и релаксирачка атмосфера додека го разубавувате вашето тело и мисли.

  

  

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Студио за убавина РЕГИНА

Т.Ц.Лептокарија (до NLB Тутунска Банка)

бул.Партизански одреди бр.66/G1 лок.6

Локација на GoogleMap .