Прекрасен одмор во природа! Со купон од 260 ден. добивате 30% попуст за ноќевање за две лица во денови од недела до четврток во прекрасна вила за ДВАЈЦА+ вклучени СПА услуги во прекрасниот комплекс на вили + СПА „Romantic Forest“!

-45%

Комплекс на вили и СПA „Romantik Forest“
5200.00 
  260.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Со купон од 260ден. и доплата од 41ЕВРА (2560) ДЕН ДОБИВАТЕ 

- Сместување денови - од недела до четврток

- Ноќевање за 2  лица
 - Сместување во прекрасно уредена вила за четворица со засебна бања, кујна и веранда.
- Вклучено користење на СПА услуги: сауна, парна бања, џакузи, фитнес сала.
- Wi - Fi
- Бесплатен паркинг.
- Детско катче 
- Хотелско осигурување и туристичка такса. 
- Прекрасна можност за уживање за сите љубители на природата.

ПОНУДАТА ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 16.09.18 ДО 30.06.19
НАПОМЕНА:
- Купувате купон по ноќевање за целата вила, така што доколку престојувате две ноќевања, потребни ви се 2 купони од по 260н. итн.
- Наведените цени се наменетни за две лица за едно ноќевање. 
- Сместувачки капацитет: 2возрасни 
- Доплати:
- Деца до 4 години се сместуваат бесплатно. 
- Дете од 4 до 12 години доплаќа 5 евра по ноќевање
- Сите горенаведени суми се доплаќаат директно на рецепција во комплексот
- Сместување во собите во 14,00 часот, напуштање на собите во 12,00 часот.
- Други забавни активности кои ви се на располагање со соодветна доплата: јавање на коњи, пловење со бродче со капацитет за 10 луѓе, изнајмување на велосипеди, кануа, можност за спортски рибилов, пинг-понг, педалинки, масажи, скутери на вода итн...
Процедурата за купување на купон е следнава:
- Задолжителна е претходна резервација на телефон 00359 893 38 49 61  или на маил romantikaf@abv.bg
-  По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купон.
- Купонот го испраќате на е-mail на комплексот како доказ дека сте платиле. При check-in во комплексот потребно е да прикажете испечатени купони кои претходно сте гo испратиле на e-mail на комплексот.

 

  

  

Комплекс на вили и СПA „Romantik Forest“
 

Прекрасен комплекс на вили за сите вистински љубители на природата. 
Комплексот се наоѓа во непосредна близина на браната Широка Полана на 1530 метри надморска височина, во близина на градот Доспат и на 40 километри од историскиот комплекс Батак. Истовремено можете да уживате во недопрената природа и во убавините на езерото. 
Комплексот е составен од вкупно 16 вили, од нив 10  се со три спални за сместување на 6 луѓе, 5 вили со по 2 спални за сместување на 4 луѓе и 1 вип вила со капацитет од 10 легла. Секоја од вилите располага со телевизор и кабловска телевизија, засебна бања со туш кабина, телефон, кујна, прибор за јадење и скара. Дневните соби имаат пространа веранда со поглед кон езерото.
Двоспратните вили се опкружени со борова шума и се наоѓаат околу крајбрежјето на езерото. 
Комплексот располага и со ресторан каде што може да уживате во вкусна храна и СПА центар каде што може да се опуштите после еден прекрасен ден поминат во природа. 

  

  

  

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Понудата може да се користи во периодот од 16.09.2018 до  30.06.2019

- Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.

- Задолжителна е претходна резервација на телефон  00359 893 38 49 61  или на маил romantikaf@abv.bg

-По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.

- По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Комплекс на вили и СПA „Romantik Forest“

Област - брана Широка Полјана
Во близина на градот Деспот и 
историскиот град Батак
е-маил: romantikaf@abv.bg
телефон: 00359 899 918 793
00359 893 38 49 61

Локација на GoogleMap .