25% попуст на природен кондиционер за капење со живи овошја за сите типови на кожа кој ја храни и разубавува кожата и има изобилство на витамини и антимикроби,антибактериски и антигабични својства за совршена кожа само ONE MADE

-25%

ONE MADE
200.00 
  150.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Кондиционер за капење со живи овошја

- Со Cucurbita pepo-тиква, со потекло од Јужна Америка, од старите индијански племиња, ја храни и разубавува кожата со изобилство на: каротени и провитамин А, витамин Ц, витамини Б, Б1, Б2, Б3, Б6, Ниацин, Фолна киселина, Калиум, Фосфор, Калциум, Железо, незаситени масни киселини, омега 3 и 6 и билни протеини. 

- содржи и цимет кој длабинска хидратација и чистење на кожата

- Има антимикробни својства, подобрува циркулација. 

- Поседува изразени антибактериски антигабични дејства и потполно е биоразградлив.

- Супер производи за Вас и Вашето семејство.

НАПОМЕНА:

- Производите може да ги подигнете во просториите на ONE MADE.
- СО СЕКОЈ КУПЕН ПРОИЗВОД И ДАРУВАТЕ ЛУКСУЗ НА КОЖАТА,ЈА ЗГОЛЕМУВАТЕ ВРАБОТЛИВОСТА НА СИНГЛ МАЈКИТЕ ВО ЗЕМЈАТА,НО И ДИРЕКТНО ДОНИРАТЕ ВО ЕДНОРОДИТЕЛСКИТЕ СЕМЕЈСТВА!!

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 

ЕДНА МОЖЕ / ЕДНА ПРАВИ

Една прави произведува и нуди природна и органска козметика, за хигиена, нега и еко-свесен третман на кожа.Сите прозводи се направени од ладно цедени масла, мацерати од диви билки и најчисти путери. Суровините се третирани нежно за да ги задржат специфичните витамини, минерали и добробити. Специфичната кохезија и суровата подготовка ги прави совршени за да ја потсетат кожата да се самоодржува.Дополнително, произведени се од единственото претпријатие. Една прави, каде се вработени остручени сингл мајки, па со тоа се директни бенефитори, тие и нивните дечиња. Со секој купен производ и дарувате луксуз на кожата, ја заголемувате вработливоста на сингл мајките од земјава, но и донирате директно во еднородителските семејства.

Една може и Една прави, зошто Една сака!

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

-По купување на купонот производот се подигнува од ONE MADE
- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ONE MADE 

ул. Народен Фронт бр.5

(спроти дирекција на Жито Лукс, 
бели кули, деловни простории)
 

mail:onemade2016@gmail.com
Раб. време:
Пон-Пет: 10:00 - 17:00

Локација на GoogleMap .