ПАРАФИНСКА РАКАВИЦА на 63% попуст за заштита и нега на Вашите раце! Дозволете си убавина и мекост на вашите раце со овој ефикасен третман во козметички салон и едукативен центар „Tropic Belleza“!

-63%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО "TROPIC BELLEZA"
400.00 
  150.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-Парафинска Ракавица

-Третман за нежни и меки раце

-Се користи витаминска крема за нега на раце со блага масажа

-Заштитена кожа од ладниот воздух и од сушење на кожата на рацете

-Ефикасен третман после кој што кожата на рацете е мека, нежна и заштитена.

-Понудата важи само за жени

  

  

Парафинска ракавица
Најмалку еднаш или двапати месечно посетете салон и ставете си парафинска ракавица.
Оваа ракавица е мошне корисна поради тоа што ги штити рацете од ладниот воздух како и од ветарот и прави еден заштитен филм,поради кој рацете нема да ја изгубат природната влажност.
Третманот започнува со пилинг, потоа се ставаат рацете во парафинска ракавица, каде стојат 20 минути.По третманот кожата на рацете е мека , нежна и заштитена.

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

„Tropic Belleza“ e козметички салон со долгогодишно иксуство и обучени професионалци кои ќе ве дочекаат и ќе ве испратат со насмевка. Во салонот ќе најдете секакви видови на услуги за разубавување и нега на вашето тело, лице и коса. Козметичкиот дел на салонот располага со современа апаратура за нега на вашето тело и лице, лежечки солариум во кој ќе ја добиете најдолготрајната чоколадна боја, ателје за педикир и маникир кое ќе ги направи вашите дланки и стапала прекрасни, нежни и негувани и дел за масажи кои ќе го опуштат и ќе ја вратат енергијата на вашето тело. Во фризерскиот дел ќе најдете се што ви е потребно за да го вратите сјајот и беспрекорниот изглед на вашата коса. Накратко, ќе ја пронајдете тропската оаза на вашата убавина.

Во склоп на салонот се наоѓа специјализиран едукативен центар за сертифицирани обуки за маникир, педикир, надградба на нокти, шминка, депилација, обуки за масажа итн. Подобрете ги вашите вештини и учете од вистински професионалци!  

  

  

  

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА

Козметичкo студио и центар за едукација

„Tropic Belleza“

 Бул. Партизански одреди бр. 66А - 2/М2
 Т.Ц. Лептокарија     
 (влезот на зградата веднаш до аптека Зегин, 
 салонот се наоѓа веднаш над Зегин)
 раб. време: 
 пон. - петок
 09.00 - 20.00 часот
 

Локација на GoogleMap .