69% попуст на МЕДИЦИНСКА МАСАЖА на грб и раце за ослободување на болките во муслулите и релаксација на вашето тело во Студио Аромавита

-69%

Студио Аромавита
800.00 
  250.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-Медицинска масажа на грб и раце 

-времетраење од 45 минути

-ослобудување од болките во мускулите и релаксација 

-понудата е валидна и за жени и  за мажи

-професионално обучен тим 

- се користат етерични масла за комплетно релаксирање

  

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Студио Аромавита  е студио за масажи. На едно место ќе најдете  високо квалитетна услуга, пред се професионална и стручна помош

Кај нас масажата е повеќе од допир, повеќе од релаксација, повеќе од површина.
Кај нас станува збор за длабочина, стручност, професионалност и квалитет.
Препуштете се  на вистински професионалци и опуштете го вашето тело и сетила.

    

 

 

 

 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Студио Аромавита 

ул.Шидска бр.24 лок.2

aromavita7@gmail.com

Работно Време:

Пон-Пет: 13:00 - 20:00 Саб: 12:00 - 17:00

Локација на GoogleMap .