ЛУКСУЗЕН ОДМОР ВО БАНСКО! (02.01 - 28.02.2019) Со купон од 180ден. добивате 35% попуст на ноќевање со појадок и вечера за денови од( нед до чет) во Hotel St. George Ski & Holiday

-35%

ХОТЕЛ „St. George ski & spa luxury resort“ Банско
2800.00 
  180.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Со купон од 180 денари добивате 35% попуст (доплата од 1730 денари 28 evra се врши на лице место во хотелот)! 

- Ноќевање за едно лице со појадок и вечера

- Купонот може да се искористи од 02.01.2019 - 28.02.2019

- ПОНУДАТА ВАЖИ ЗА ДЕНОВИ ОД НЕДЕЛА ДО ЧЕТВРТОК

- Во цената е вклучено:

Ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба

- Користење на СПА центарот

- Внатрешен Базен

- Финска Сауна

- Ароматична сауна-

- Парна бања-

- Џакузи -

- Wi-Fi - Интернет-

- Фитнес

- Детско катче

- Туристичка такса и осигурување

 За деца: детски базен, детски игрална, користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна и интернет.

-Луксузен и опуштен одмор.

 

*Понудата  важи за периодот од 02.01.2019 - 28.02.2019

ДОПЛАТИ:
- За деца до 1.99 години е бесплатно.

- За лица од 2 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 18 евра за HB ноќeвање, директно во хотелот.

- За трето ворасно лице се доплаќа 25 евра за HB ноќевање во студио или апартман, директно во хотелот. 

- За студио се доплаќа 5 евра по ноќ, а за еднособен апартман се доплаќа 10 евра по ноќ, директно во хотелот.

- Во зависност од бројот на лица кои престојуваат заедно, сместувањето може да биде во двокреветна соба, студио или апартман.

- Капацитетот на студиото е 2+1 (минимум двајца возрасни, максимум 2+1), а капацитетот на апартманот е 2+2 (минимум двајца возрасни, максимум 2+2)

- Превозот не е вклучен во понудата.

- Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот

- Потребно е претходно да се јавите во хотелот: +359 885 805 914 или на e-mail: reservations@stgeorgespabansko.com за да резервирате соба.

 

Хотел „St. George ski &  Holiday Банско

  
Прекрасен хотел со луксузни двокреветни соби, студија и апартмани уредени во стил комбинација на древниот и модерниот раскош. Хотелот ви нуди луксуз кој ќе ги задоволи и најспецифичните желби на гостите овозможувајки да се насладите со модерни удобности во срцето на Банско, а воедно и да уживате во убавината на Пирин планина.

  

 

 

 
Прекрасен хотел со луксузни двокреветни соби, студија и апартмани уредени во стил комбинација на древното и модерниот раскош. Секој сместувачки капацитет во хотелот е осветлен и се карактеризира со стилски модерен мебел, бесплатен WiFi интернет, телевизор со рамен екран со сателитски канали. Бањите се модерно опремени и комплетно опремена кујна.

 

Уживајте во прекрасната местоположба на хотелот, во неговата архитектонска изведба, модерниот спа центар и сите останати задоволства, а воедно и во љубезноста на целиот персонал на хотелот кои ова место ќе го направат ваше омилено место за одмор без разлика на периодот во годината.

 

УСЛОВИ ЗА ПОНУДАТА:

- Купонот може да се користи 02.01.2019 - 28.02.2019
- Пред купување на купонот потребно е претходна резервација.
- Без купон понудата е Ви биде наплатена по редовна цена.

- Задолжително печатење  на купонот

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Хотел „St. George ski & Holiday Банско
 ул. Асаница 12, Банско 
 

тел. +359 885 805 914
 e-mail: voucher@stgeorgespabansko.com

Локација на GoogleMap .