ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА !!Со купон од 125 ден. добивате 47% попуст на професионална шминка во Салон за убавина „Beauty Port“

-47%

Салон за убавина „Beauty Port“
1200.00 
  125.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА 
-шминката ја прават професионалци со долгогодишно искуство 
-убав заводлив и прекрасен изглед за вашите прослави

 

  

  

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

  

  

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Салон за убавина  
„Beauty Port“
Бул. Кузман Јосифовски Питу бр. 24 лок.11
 

Локација на GoogleMap .