42% попуст на вкусни и меки фурнаринки два плеха направени од квалитетни состојки на во ANETA BAKERY

-42%

ANETA BAKERY
550.00 
  315.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-вкусни крцкави и меки фурнаринки 

-добивате 2 плеха фурнаринки

-30 парчинја долги вкусни фурнаринки

-Совршени вкусни и декоративни фурнаринки  за вашите прослави

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

“ ANETA BAKERY “
булевар АСНОМ

Локација на GoogleMap .