Oбука за изработка на нокти (гелни нокти, гел лак на постоечки нокти, декорација на нокти , типсови) на 33% попуст во ТAMARA NAILS

-33%

TAMARA NAILS
7000.00 
  4,650.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

ЦЕЛОСНА ОБУКА ЗА ИЗРАБОТКА НА НОКТИ 

- Изработка на гелни нокти 
- гел лак на нокти
- типсови
- декорција на нокти 
- 5 дневна обука за нокти 
- 5 интезивни часови 
- 1 час трае 45 минути или повеќе во зависност од потребата за учење 

- со оваа обука не се добива сертификт туку се добива многу знаење и професионална изработка на нокти за можност за само 5 дена обука да можете сами да почнете со изработка 

  

  

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

“ TAMRA NAILS  “
булевар АСНОМ бр 72/20 Скопје 

Локација на GoogleMap .