Со купон од само 80 ден. добивате 44% попуст на професионален предикир за убави и негувани стопала во Козметичко студиo LADY LIKE

-44%

Козметичко студио LADY LIKE
800.00 
  80.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Професионален  Педикир:
- се користат  производите на OTICA
- Чистење на стапала(стругање и отстранување на оштетената кожа)
- специјална купка за стопала
- Средување на кутикули
- Масажа на стапала
- Лакирање со лак по избор.
- Нежни и негувани сталала.
- времетраење на третманот е 90 минути.

-Доплата од 360 ден се врши во Козметичко студиo LADY LIKE 

   

  

  

  

Козметичко студиo LADY LIKE 

Козметичко студиo LADY LIKE со своето долгогодишно искуство сега на нова локација ви нуди широка палета на услуги за разубавување на вашето тело и вашите сетила.
Ви нудат квалитетни козметички услуги во пријатна атмосфера и професионален тим како што се :депилација,педикир маникир, гел-лак на нокти,  масажи на тело, антицелулитни масажи итн.. Се користи квалитетна и професинала козметика  
Посетете не и уверете се во квалитетот на нашата работа и препуштете  се во рацете на професиoналци за убав беспрекорен изглед!!

 

  

НАПОМЕНА: Доплата од 360 денари се врши во Козметичко студиo LADY LIKE  ПОТРЕБНА Е ПРЕДХОДНА РЕЗЕРВАЦИЈА 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Козметичко студио LADY LIKE
 ул:Париска Комуна бр 5 

(последна 50-ка Хиподром)

Локација на GoogleMap .