Со купон од 100 ден. добивате 37% попуст на професионален педикир во Фризерско и козметичко студио"PRINCEZ STIL"

-37%

ФРИЗЕРСКИ САЛОН " ПРИНЦЕЗ СТИЛ "
800.00 
  100.00ден.
Кол:  

   ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Професионален  Педикир:
- Чистење на стапала(стругање и отстранување на оштетената кожа)
- специјална купка за стопала
- Средување на кутикули
- Масажа на стапала
- Лакирање со лак по избор.
- Нежни и негувани сталала.

 

  

  

Фризерското козметичко студио „PRINCEZ STIL“ со своето долгогодишно  искуство  ви нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби.: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса. Нуди и козметички услуги депилација, маникир, педикир масажи (релакс масажж ломи-ломи масажа, медицинска масажа,антицелулитна масажа и други козметички услуги.

  

НАПОМЕНА:Понудата важи само за жени,   доплата од 400 денари се врши во Фризерско и козметичко студио PRINCEZ STIL 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерско и козметичко студио"PRINCEZ STIL" 

ул.Михаил Чаков бр.7а нас.Кисела Вода
(наспроти ОУ Невена Георгиева Дуња)

Локација на GoogleMap .