Со купон од 200ден. добивате 44% на Пакет од 5 релакс масажи на грб врат и рамена! Опуштање на мускулите и превенција од болките во во Фризерско и козметичко студио"PRINCEZ STIL"

-44%

ФРИЗЕРСКИ САЛОН " ПРИНЦЕЗ СТИЛ "
1800.00 
  200.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-Пакет од 5 релакс масажи на грб, врат и рамена 
-една масажа трае 40 минути 
-опуштеност на мускулите и превенција од болки 

 

  

  

 

Заборавете на грижите за момент, опуштете се уживајте!

 

Фризерското козметичко студио „PRINCEZ STIL“ со своето долгогодишно  искуство  ви нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби.: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса. Нуди и козметички услуги депилација, маникир, педикир масажи (релакс масажж ломи-ломи масажа, медицинска масажа,антицелулитна масажа и други козметички услуги.

  

НАПОМЕНА:Понудата важи само за жени,   доплата од 800 денари се врши во Фризерско и козметичко студио PRINCEZ STIL 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерско и козметичко студио"PRINCEZ STIL" 

ул.Михаил Чаков бр.7а нас.Кисела Вода
(наспроти ОУ Невена Георгиева Дуња)

Локација на GoogleMap .