Со купон од 200 ден добивате 50% попуст на трајно кератинско исправување на коса + гратис миење и фенирање во Фризерско и козметичко студио"PRINCEZ STIL"

-50%

ФРИЗЕРСКИ САЛОН " ПРИНЦЕЗ СТИЛ "
2000.00 
  200.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-Трајно кератинско исправување на коса 
-се користи квалитетен кератин и се добива трајно исправување на вашата коса 
-третманот трае 60 минути
-миење со маска за коса 
-фенирање
-мазна сјајна и комплетно регенерација на вашата коса 

 

 

  

Фризерското козметичко студио „PRINCEZ STIL“ со своето долгогодишно  искуство  ви нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби.: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса. Нуди и козметички услуги депилација, маникир, педикир масажи (релакс масажж ломи-ломи масажа, медицинска масажа,антицелулитна масажа и други козметички услуги.

  

НАПОМЕНА: Доплата од 800 денари се врши на лице место во  Фризерско и козметичко студио"PRINCEZ STIL" 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерско и козметичко студио"PRINCEZ STIL" 

ул.Михаил Чаков бр.7а нас.Кисела Вода
(наспроти ОУ Невена Георгиева Дуња)

 

Локација на GoogleMap .