Со купон од 500 денари добивате 45% попуст на Пакет од 10 ефетивни антицелулитни масажи Фризерско и козметичко студио"PRINCEZ STIL"

-45%

ФРИЗЕРСКИ САЛОН " ПРИНЦЕЗ СТИЛ "
4500.00 
  500.00ден.
Кол:  

  ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 10 ефективни антицелулитни масажи
- времетраење на една масажа е 30 минути 
- отстранување на целулитот од вашето тело 
- ефективно итстрануванње на грдиот целулит 
- брзи и видливи резултати 
- убава мазна и сјајна кожа 

   

  

Масажата е силно оружје во борбата со целулитот. Антицелулитната масажа има цел да ја израмни „портокаловата“ кожа на телото, која е проблем скоро на секоја жена.Антицелулитна масажа ја користи техниката на мануелната лимфна дренажа и притисок на деловите од телото кои содржат целулит.  Со нејзина помош се подобруваат крвната и лимфната циркулација и целулитот се намалува или исчезнува за одреден период.
За да се стимулира микроциркулацијата и да се врати тонусот на кожата и мускулите потребно е да правите почесто антицелулитни масажи. Со нивна помош ќе се забрза циркулацијата и побрзо ќе се исфлат непожелните масни наслаги. Целулитот се наоѓа на 3-5 микрометри под површината на кожата, па затоа не е потребно масажата да биде груба.

  

Фризерското козметичко студио „PRINCEZ STIL“ со своето долгогодишно  искуство  ви нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби.: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса. Нуди и козметички услуги депилација, маникир, педикир масажи (релакс масажж ломи-ломи масажа, медицинска масажа,антицелулитна масажа и други козметички услуги.

  

НАПОМЕНА:

СЕ ВРШИ ДОПЛАТА 2000 ден. НА ЛИЦЕ МЕСТО ВО   Фризерското козметичко студио „PRINCEZ STIL

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерско и козметичко студио"PRINCEZ STIL" 

ул.Михаил Чаков бр.7а нас.Кисела Вода
(наспроти ОУ Невена Георгиева Дуња)

Локација на GoogleMap .