Уживајте во убавините на Златибор!

-50%

ВИЛА АРИШ ЗЛАТИБОР
0.00 
  100.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

Со купување на овој купон добивате:

- 1  ноќевање  во апартман за 3 возрасни лица во Вила Ариш за декември по цена од 15 евра 

- 1  ноќевање  во апартман за 4 возрасни лица во Вила Ариш за декември по цена од 20 евра 

 

 Вила Ариш апартманите се наоѓаат десет минути од центарот на Златибор во една од најубавите населби -Голија. Гостите имаат место за паркирање и двор комплетно опремен за одмор и релаксација. Локацијата на вилата  ви обезбедува  брзо стигнување до урбаниот дел на Златибор ,а природната што ве опкружува ќе ви омозмозжи брзо да се опоравите од секојдневниот стрес.Љубезните домаќини  исто така ќе го направи вашиот престој поудобен

 .

Вила Ариш Златибор се состои од две студиа и три апартмани. Сите се опремени со комплетно опремена кујна, купатило, централно греење, кабловска телевизија и интернет конекција. За оние кои ќе се одлучат за пансионска исхрана Ви препорачуваме неколку околни рестораникој се одалечени само на неколку минути.Разгледувањето на апартмаините или студијата може да го направите на следниов линк:

www.arisapartmani-zlatibor.com

   

Вила Ариш во зима, дојдете и уверете се во убавините на Златибор.  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот може да се користи веднаш
- Потребна е претходна резервација во Вила Ариш
- Задолжително печатење на купон,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Вила АРИШ Златибор 
Р.Србија
Тел.Златибор:031 845-810
Моб.тел.065 636-1210
маил.vilaaris.zlatibor@facebook.com

www.arisapartmani-zlatibor.com

Локација на GoogleMap .