Целосен третман на лице со кој добивате пилинг на лице + масажа на лице со специјална крема + чистење на лице + маска за лице + израмнување на брчките + отстанување на акни и митестери на 50% попуст во Козметичко студио "ГАБИ"

-50%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
1600.00 
  800.00ден.
Кол:  

 ОПИС НА ПОНУДАТА:

-професионален третман на лице со „Janssen“ козметика
-времетраење на третманот е 90 минути
-чистење на лицето 
-отстранување на акни и митестери
-масажа на лице со специјална крема 
-маска на лице 
-пилинг на лице 
-мазна убава и хидратизирана кожа
-израмнување на брчките и затегмување на кожата  на лицето 

  

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Козметичко студио "ГАБИ"

ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)

Локација на GoogleMap .