57% попуст или само 1500 ден. за пакет од 20 третмани за слабеење (10 body wrapping и 10 антицелулитни масажи) во КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ

-0%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
3500.00 
  1,500.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:
- Пакет од 20 ефективни третмани за слабеење
- 10 body wrapping.
- 10 антицелулитни масажи.
- Времетраење на секој третман - 20 минути 

  

  

Боди врапингот всушност претставува топење на вишокот на маснотии на поединични делови на телото. Се нанесува крема со алги, се завиткува со специјална фолија, при што телото се загрева и се поти. На тој начин се исфрлаат отровите од организмот и се согоруваат 800 калории за 40 минути

  

Целулитот е проблем на денешната современа жена. Тој се сретнува кај 80% од жените. Популарно наречена ,,портокалова кожа’’ се јавува најчесто на колковите, бутините, задникот и нозете. Целулитот е проблем кој не бира во која возраст се појавува бидејки се почесто го сретнуваме кај младите девојки без оглед дали тие се со идеална линија, имаат вишок на килограми или пак, се многу слаби.

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

  

Козметичкиот салон „Габи“ Ви нуди одлична можност за добивање совршена дефиниција на Вашето тело. Располагаат со високо обучен персонал кој секогаш настојува на професионален начин да ви ги задоволи Вашите очекувања. Изгледајте совршено и бидете задоволни од Вашиот изглед.

Не дозволувајте другите да ви раскажуваат, посетете ги и уверете се сами.!!!

 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Козметичко студио "ГАБИ"

ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)

Локација на GoogleMap .