Пакет зa слабеење од 10 ефекитвни антицелулитни масажи и 10 боди врапинг за витко тело без целулит во вредност од 7000ден. по цена за 3900ден. во Козметичко студио "ГАБИ"

-44%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
7000.00 
  3,900.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

10 ефективни антицелулитни масажи

- 10 боди врапинг 

- времетраење на една масажа е 20 минути 

- отстранување на целулитот од вашето тело 

- ефективно итстрануванње на грдиот целулит 

- брзи и видливи резултати 

- убава мазна и сјајна кожа 

   

  

Целулитот е проблем на денешната современа жена. Тој се сретнува кај 80% од жените. Популарно наречена ,,портокалова кожа’’ се јавува најчесто на колковите, бутините, задникот и нозете. Целулитот е проблем кој не бира во која возраст се појавува бидејки се почесто го сретнуваме кај младите девојки без оглед дали тие се со идеална линија, имаат вишок на килограми или пак, се многу слаби.

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Козметичко студио "ГАБИ"

ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)

Локација на GoogleMap .