ПОНУДА КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА! 50% попуст на миење на коса + шишање + маска за коса за само 149ден. во КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ

-50%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
300.00 
  149.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-миење на коса
-шишање на коса
-маска за коса (по ваш избор)
-сушење 
-прекрасна сјајна и негувана коса

 

  

  

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Козметичко студио "ГАБИ"
 

ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)

Локација на GoogleMap .