Имајте негувани стопала!! 37% попуст на професионален педикир + чистење на стопала + масажа на стопала + лакирање со лак по избор во КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ

-37%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
400.00 
  250.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Професионален  Педикир:
- Чистење на стапала(стругање и отстранување на оштетената кожа)
- специјална купка за стопала
- Средување на кутикули
- Масажа на стапала
- Лакирање со лак по избор.
- Нежни и негувани сталала.

  

  

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

  

  УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Козметичко студио "ГАБИ"

ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)

Локација на GoogleMap .