До 51% попуст за хијалуронски третман на лице со витамин Ц од светскиот бренд ETRE BELLE по избор со врвна козметика во Салон за убавина „Шмизличка“

-51%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ШМИЗЛИЧКА
1200.00 
  590.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Третман за лице со хијалурон од познатиот козметички бренд ETRE BELLE, кој вклучува:
- Чистење на лицето со млеко.
- Чистење на лицето со тоник.
- Енземски пилинг.
- Маска со хијалурон.
- Серум со хијалурон.
- Хијалуронски крем за околу очи.
- Масажа со хијалурон

 

 

 

 

Салон за убавина „Шмизличка“

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Салон за убавина „ Шмизличка“

Булевар Партизански Одреди бр.153(порта Влае)

mail: vgrunovska@hotmail.com

 

Локација на GoogleMap .