50% попуст или само 850 денари на професионално хемиско чистење на седишта и тапацир на врати на Вашиот автомобил во „Бел Лотос“

-20%

СЕРВИС ЗА ЧИСТЕЊЕ "БЕЛ ЛОТОС"
1700.00 
  850.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-професионално хемиско чистење на седишта на автомобил
-хемиско чистење на тапацири на автомобил
-се користи професиналниот светски бренд за хемиско чистење брендот MAFRA
-ефикасно чистење на флеки од седиштата
-убав и чист автомобил кој со задоволство ќе го возите 

  

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Сервисот за чистење Бел Лотос овој пат нуди длабинско и хемиско чистење на вашиот автомобил. Чистењето се врши со современи средства и детергенти и професионални машини од брендот Alto, Karcher, Tornador Black.

  

За беспрекорен чист автомобил понудата опфаќа чистење на сите седишта, кров, патос, тапацир, шалт табла, гепек. Со оваа понуда ќе ги отстраните сите дамки и нечистотии од автомобилот па тој ќе изгледа како нов. Вашиот автомобил заслужува ваков третман. Уживајте и возете се во чист автомобил.
Заедно со нашите клиенти покажавме дека најважно од се е квалитето кој го нудиме. Многуте задоволни корисници на нашите услуги се доказ за тоа. Така и продолжуваме – квалитетот останува наш заштитен знак.

     

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Сервис за чистење БЕЛ ЛОТОС

ул. Скупи 5а бр. 9 (спроти Хубо маркет)
Работно Време:
Пон - Пет: 08:30 - 16:30
Саб - Нед: 08:30 - 16:30

 e-mail: 

nestorovskitd@gmail.com

Локација на GoogleMap .