34% попуст на професионален педикир за нега и отстранување на грубата кожа од стопалата + пилинг + маска на стопала + масажа на стопала во Студио за убавина РЕГИНА

-34%

Студио за убавина РЕГИНА
750.00 
  500.00ден.
Кол:  

  ОПИС НА ПОНУДАТА:
- професионален педикир со купка.
- Отстранување на кутикули.
- Обликување и полирање на нокти.
- Средени нокти и негувани стапала.
- Пилинг на стопала
- Маска на стопала
- Масажа на стопала

 

 

  

  

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Студио за убавина РЕГИНА

Т.Ц.Лептокарија (до NLB Тутунска Банка)

бул.Партизански одреди бр.66/G1 лок.6

Локација на GoogleMap .