39% попуст на депилација нозе и интима за убава и мазна кожа во Студио за убавина РЕГИНА

-39%

Студио за убавина РЕГИНА
700.00 
  430.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-топла депилација 

-нозе,препони, интима 

-се користи квалитетен восок

-убава мазна и сјајна кожа

  

  

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Студио за убавина РЕГИНА со локација во Т.Ц. ЛЕПТОКАРИЈА ви нуди квалитетни и професинални услуги како депилација,педикир,маникир,надградба на нокти итн..
Препуштете се во рацете на вистинските професионалци и уживајте во прекрасната и релаксирачка атмосфера додека го разубавувате вашето тело и мисли.

  

  

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234591.
- За повеќе информации јавете се на072 234591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Студио за убавина РЕГИНА

Т.Ц.Лептокарија (до NLB Тутунска Банка)

бул.Партизански одреди бр.66/G1 лок.6

Локација на GoogleMap .