59% попуст или за само 620 денари добивате нијансирање на коса со техника по Ваш избор + третман за коса со професионалната линија на INSIGHT + фенирање во Фризерски салон "Перфект"

-59%

ФРИЗЕРСКО СТУДИО “ ПЕРФЕКТ “
1500.00 
  620.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Миење
- Нијансирање со Омбре, Bronde, Сомбре или Бајалаж техника, по избор
- Tретман за коса со професионалната линија за коса Insight
- Фенирање

 

 

    Омбре (Постепеното нијансирање на косата со драстично осветлување),
    Сомбре (постепено нијансирање со не толку забележително преминување на нијансите),
    Балајаж (нијансирање на косата преку мали прамени и оваа техника е наменета за жените кои сакаат малку поприроден изглед),
    Фламбојаж (спој од две претходни - омбре и балајаж),
    Лајаж (техника во која фризерот со слободна рака ги отсликува прамените, како би формирал кохезивен спој на комплементарни тонови кои нудат димензија и длабочина на вашата коса).
Најпрво вашата коса ќе биде измиена со шампон за реконструирање на косата и за длабинско подхранување. Потоа, ќе добиете и маска за коса, составена од: органски пченични никулци, путер од маслинки, арганово масло и оризови трици. Оваа маска во целост ќе ја ревитализира вашата коса, ќе навлезе длабоко во коренот на вашето влакно и ќе му даде витален и здрав изглед. Постигнете совршен тренди изглед и блеснете со вашата убавина!
Фризеркото студио Перфект постои 18 години. Рацете на искусните вработени ќе ја доведат вашата коса до перфекција. 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Фризерски салон "Перфект"
ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец
Скопје
katesmilevska@gmail.com
Работно Време:
Пон - Пет: 12:00 - 20:00
Сабота: 12:00 - 20:00

Локација на GoogleMap .