Професионална фризура на 60% попуст во вредност од 1000ден. по цена за само 400 ден.во Студио „Комплетна“

-60%

СТУДИО „КОМПЛЕТНА“
1000.00 
  400.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-професионална вечерна фризура  по ваш избор
-понуда за матуранити,полуматуранти,апсолвенти
-убав изглед за матурската вечер 

  

  

  

  

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Студио „Комплетна“ e козметичкo студио со долгогодишно иксуство и обучени професионалци кои ќе ве дочекаат и ќе ве испратат со насмевка. Во салонот ќе најдете секакви видови на услуги за разубавување и нега на вашето тело, лице и коса.

Негувајте го вашето тело и лице,коса и препуштете се на искусните раце во Студио „Комплетна“- бидете секогаш убави!

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Студио „Комплетна“
Ул. Борис Сарафов бр 49/3
(поранешна 4Јули)
Нас. Ѓорче Петров

mail: studiokompletna@gmail.com

Локација на GoogleMap .