Имајте мазни и негувани раце!Искористете го попустот од 34% на професионална депилација на раце во салон за убавина „ELIEM“

-34%

САЛОН ЗА УБАВИНА " ELIEM "
380.00 
  250.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-професионална депилација на раце со квалитететeн топлол восок
-убави мазни и негувани раце 

 

 

 

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:
Елием Убавина, местото каде што уметноста и убавината се спојуваат во едно.
Во салонот за убавина „Елием“ дамите може да уживат во третмани кои се неопходни за убавината и совршениот изглед на косата која е огледало на стилот на секоја жена, почнувајќи од стандардните третмани како релакс миење на коса, фенирање, шишање, бојадисување, нијансирање, кератински третмани, креативни фризури, фризури за свечени моменти…

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

САЛОН ЗА УБАВИНА „ ЕЛИЕМ „
Т.Ц. Антико Карпош 4

Партизански Одреди бр. 82 зграда1,влез1.локалбр.008
fan страна ELIEM ubavina

Локација на GoogleMap .