Превкусна домашна вртена пита со сирење на 40% попуст во вредност од 580ден. по цена од 350ден. Пробајте ги вкусните специјалитетии уживајте во "Анета кифлички"

-40%

ANETA BAKERY
580.00 
  350.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-домашна вртена превкусна пита со сирење
-подготвена на традиционален начин
-прекрасно уживање во вкусот на традиционалната вртена пита 

  

 

 ЗА КОМПАНИЈАТА:

“АНЕТА КИФЛИЧКИ“ секогаш ви стои на располагање за задоволување на вашите вкусови!!Вкусни и традиционални домашни јадења приготвени од страна на вештите раце на тимот на “АНЕТА КИФЛИЧКИ“ ќе ги задоволат вкусовите и на најпребирливите!!Пробајте ги вкусните домашни кифлички со сусам,секаков вид на вкусни крем салати, мини пици, домашни пити приготвени на традиционален начин итн..
Пробајте и уживајте во вкусовите!!

Задолжителна е претходна резервација  минимум два дена пред подигнување на нарачката.
За нарачка над 300 ден. добивате бесплатна достава во реонот на Аеродром и Лисиче.
Понудата важи  за носење!Јавувања и нарачки после 16:30 часот

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

“ АНЕТА КИФЛИЧКИ “

 булевар АСНОМ - Скопје 

 

Локација на GoogleMap .