Имајте прекрасна мека и мазана кожа со третманот на лице (според потребите на клиентот) на 51%попуст во Салон за убавина „Lotos EM“

-51%

САЛОН ЗА УБАВИНА " ЛОТОС ЕМ "
1200.00 
  590.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-третман за лице (лифтинг на лице, чистење на лице)според потребата на клиентот.

-третманот за лице се прави преку посебна и одредена програма прилагодена за поребите на клиентот(според типот на кожата,возраста)

-прекрасно мазно природно затегнато лице 

-убавина и природен изглед 

-совршено лице без брчки 

 

 

 


НАПОМЕНА:Потребна е предходна резервација на термин 

 


ЗА КОМПАНИЈАТА:

  

 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Салон за убавина „Lotos EM
ул. Киро Крстевски Планик, бр.18

e-mail: elenadilevska@gmail.com
Раб. време: 
пон-пет од 12:00 - 20:00 часот
 

Локација на GoogleMap .