Пакет од 10 антицелулитни масажи за брзо и ефикасно отстранување на целулитот за слабеење во Козметичко студио "ГАБИ"

-54%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
6500.00 
  2,999.00ден.
Кол:  

 ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 10 антицелулитни масажи

- 1 третман трае 20 минути 

- се користат специјални гелови и креми за сузбивање на целулитот

- ефективно се третират местата зафатени со целулит 

- изгледајте витко и имајте мека и сјајна кожа 

- кожа без масни наслаги и целулит на зафатените делови од телото 

- брзи и видливи резултати после третманот 

 

 

 

 


ЗА КОМПАНИЈАТА:

 

 

 УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Козметичко студио "ГАБИ"

ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)
 

Локација на GoogleMap .