Свечена фризура + шминка + гратис надградба на трепки во вредност од 2000ден. по цена за само 880ден. во Козметичко студио "ГАБИ"

-57%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
2000.00 
  880.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-свечена фризура 
-шминка 
-гратис надградба на трепки 
-прекрасен и блескав изглед за новогодишните празници

 

 

 

 

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 

 

  УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Козметичко студио "ГАБИ"

ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)
 

Локација на GoogleMap .