Изгледајте прекрасно и блескајте од убавина !!! попуст од 52% на свечена фризура + маникир + гратис гел лак на нокти во вредност од 1300ден. по цена за само 630ден. во Козметичко студио "ГАБИ"

-52%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
1300.00 
  630.00ден.
Кол:  

 ОПИС НА ПОНУДАТА:

-свечена фризура во ваш избор 
-маникир на нокти
-гел лак на посоечки нокти
-прекрасен и блескав изглед 

 

 

  

 

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 


   УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Козметичко студио "ГАБИ"

ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)
 

Локација на GoogleMap .