Попуст од 46% на миење на коса + третман со маска за коса по ваш избор + фенирање со обликување во вредност од 350 ден. по цена од 189 ден. во Козметичко студио "ГАБИ"

-46%

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО ГАБИ
350.00 
  189.00ден.
Кол:  

 ОПИС НА ПОНУДАТА:

- Миење на коса (третман со маска за коса по ваш избор)
- маска од арган  
- маска од кавијар
- креатинска маска 
- маските за коса се од познатиот бренд KALLOS 
- фенирање со обликување 
- здрава,убава,природно сјајна и мека коса.

 

 

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Козметичко студио "ГАБИ"
ул.Марко Цепенков бр.4 Кисела Вода (кај Чешма)

 

Локација на GoogleMap .