Уживајте на термалните бањи во Лутраки ! 2(две) ноќевања со појадок за двајца во Hotel Almopia 3* - Грција во вредност од 7000 ден. по цена од 3500 ден.

-50%

ХОТЕЛ „Almopia 3* “ Лутраки, Грција
7000.00 
  3,500.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА

-   2 ноќевање со појадок за 2 лица 
-   бесплатен Wi-Fi интернет
-   бесплатно кафе во текот на целиот ден
-   бесплатен паркинг
-   соба за багаж, градина со елементи за скара.
-   во хотелот е дозволено за домашни миленичиња.

Пред купување на ваучерот, задолжително направете резервација на посакуваниот термин на тел.0030 6937 634 974 или на e-mail: almopia1@yahoo.gr (можете слободно да им се обратите на Македонски јазик).
За повеќе дневен престој можете да купите повеке ваучери.
Ваучерот може да се искористи во било кои денови во неделата без разлика дали е викенд или не. За дете до 6 години е бесплатно за целиот престој, за дете од 6 години се доплака 10 евра вклучително со појадок.За дете до 5 години е бесплатно.
За дете од 5 до 12 години се доплаќа 7 EUR за по ноќевање со појадок со дополнителен кревет во собата.
За трето возрасно лице се доплаќа 10 евра по ноќевање со појадок во хотелот.
Доплата за дополнително ноќевање 30 eur (директно во хотелот) 
Можете да купите повеќе купони и да ги комбинрате за повеќе дневен престој!
Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.

 

Хотелот „Almopia 3*“ има три ѕвезди и се наоѓа во местото Лутраки во северна Грција на само 100 км од градот Солун. Се наоѓа во подножјето на планината Vorras, со природни убавини и бујна вегетација, а опкружен е со голем број манастири, потоци и многубројни места совршени за прошетка и планинско пешачење. Almopia лежи на 300 метри од центарот на Лутраки Aridaias село.

 

 

Хотелот „Almopia 3*“Секоја соба располага со клима уред, плазма телевизор, фрижидер, балкон со прекрасен поглед кон природните убавини, WiFi. Хотелот располага со лоби бар со камин, прекрасно уредена градина со опрема за скара, фитнес центар,  сауна,  просторија за забава каде ќе уживате во еден куп друштвени игри, бесплатен паркинг. Хотелот се  наоѓа на 560 км од Атина, 111 км од Солун. Хотелот се наоѓа во Лутраки, на 3 км оддалеченост од Пожар и 28 км оддалеченост ски центарот во Пела. Се наоѓа во подножјето на планинскиот масив, 300 метри оддалечен од центарот на Лутраки, опкружен со зеленило и недопрена природа во непосредна близина на црквата Св. Никола. На располагање ви се 20 климатизирани соби уредени со прекрасен рачно изработен мебел кој изобилува со комфор и чусвтво на вистински дом. Дополнителни услуги кои ги нуди хотелот се сауна, фитнес центар, џакузи итн.

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Потребна е претходна резервација.
- На располагање има неограничен број на купони
-  За повеќе информации јавете се 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки

Лутраки, Северна Грција
телефон: 0030 6937 634 974
e-mail: almopia1@yahoo.gr

Локација на GoogleMap .