Со купување на купон 950 ден. и доплата од 62 евра во хотелот добивате 35% попуст за 2 ноќевања за две лица во лукс двокреветна соба или студио со брачен кревет во Apart Hotel Downtown Bane во центарот на Белград

-35%

HOTEL DOWNTOWN BANE - BELGRAD
7440.00 
  950.00ден.
Кол:  

ОПОС НА ПОНУДАТА:

Со купување на купон 950 ден. и доплата од 62 евра  во хотелот добивате:

-  2 ноќевања за две лица во  луксузна двокреветна соба или студио со брачен кревет

Цената не вклучува такса од 1,25евро по лице на вечер.

Apart Hotel Downtown Bane е идеален за оние кои сакаат да се релаксираат, но исто така и за оние гости кои сакаат да останат во центарот на Белград, во центарот на сите случувања на Балканот.

 

 

Apart Hotel Downtown Bane се наоѓа само 200 метри од Плоштадот на Републиката и на 2-минути пешачење од Теразије и боемски кварт Скадарлија.
Сите соби се удобно опремени со 2 еднокреветни кревети или брачен кревет, место да се седне и да се одморите, работна маса и пегла. Секоја соба има кабловска телевизија, звучна изолација, климатизација и современи купатила со сите додатоци. Бесплатен интернет на располагање и во собите и во  хотелот.

 

 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

-  Пред да го купите купонот треба да извршите резервација во хотелот на меил или на телефон.

Напомена:Без купон ќе Ви биде наплатено по редовната цена од понудата.

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Apart Hotel Downtown Bane 
Адреса: Нушичева 16, Белград 11000, Србија
Телефон:+381 65 6000079
маил: downtownbane@gmail.com

Локација на GoogleMap .