Неповторлива роденденска забава за вашите најмили!Изненадете ги со нивните омилени цртани ликови во облик на пињата наполнети со вкусни изненадувања!!Со купон од 130 ден добијте попуст од 42% и направете нарачка во Пињати „Дилал“

-42%

ПИЊАТИ " ДИЛАЛ "
2300.00 
  130.00ден.
Кол:  

OПИС НА ПОНУДАТА:
- Пињата по Ваш избор.
- Изработка на цело тело на вашите омилени ликови
- Во зависност од обликот и изборот на пињатата е и големината на пињатата.
- Изработени се од меки и безбедни материјали.
- Пињатите се полнети со крем банани бомбони и конфети
- Пријатно изненадување за забави.
- Интересен начин да се забавувате и да ги забавувате и гостите.

 

 

 

 

   

 НАПОМЕНА:
 Потребна е претходна нарачка 5-6  дена однапред.
 Телефон за контакт: 078 262 344.

 Доплата од 1200 ден се врши на лице место во Пињати „Дилал“

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Пињати „Дилал“
Ул. Благој Давков, бр.24
Раб. време: секој работен ден од 12:00 до 20:00ч.

Локација на GoogleMap .