Со 100 ден купон добивате 50% попуст Oмбре нијансирање на вашата коса за во фризерско студио „ПРИНЦЕЗ СТИЛ “

-50%

ФРИЗЕРСКИ САЛОН " ПРИНЦЕЗ СТИЛ "
1200.00 
  100.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-Омбре нијансирање во една нијанса 

- Доплата од 500 денари се врши на лице место во салонот 

Бидете во чекор со фризерските трендови со тоа што ќе ја нијансирате вашата коса во стилот омбре
ОМБРЕ нијансирањето е најнова техника на фарбање и за кратко време стана главен тренд за коса во светот. Со омбре фарбањето се постигнува постепено прелевање на бојата на косата од светла кон темна или обратно.


Посветете внимание на Вашата коса бидејќи таа е првото нешто што сите го приметуваат. Затоа дозволете професионалци да се погрижат за Вас, и нека го приметат тоа сите останати
Фризерското студио „ПИНЦЕЗ СТИЛ“ со своето долгогодишно  искуство  ви нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби.: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерско студио"ПРИНЦЕЗ СТИЛ" 
ул.Михаил Чаков бр.7а нас.Кисела Вода
(наспроти ОУ Невена Георгиева Дуња)

 

Локација на GoogleMap .