Со купон од 200 денари добивате 50% на шатирање по избор во три нијанси во фризерскиот салон "ПРИНЦЕЗ СТИЛ" од 2000ден. за само 1000ден.

-50%

ФРИЗЕРСКИ САЛОН " ПРИНЦЕЗ СТИЛ "
2000.00 
  200.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-   Шатирање со фолија (во една, две или три нијанси, по избор) 

- Доплата од 800 денсе врши на лице место во салонот 

          

На секоја млада дама, на секоја современа жена и е потребно освежување на косата и промена во изгледот со цел да биде постојано во тек со модните трендови и да ја истакне својата убавина, од таа причина ви нудиме одлична можност да направите нешто повеќе околу својот изглед. Покрај шатирање , со овој ваучер добивате и  маска за коса, совршена за регенерација и ревитализација на влакното.Шатирањето се изведува со фолија, и нијансирањето се прави со една,две или три нијанси. 

Бидете привлечна и заводлива! Блеснете со нов изглед!

         

Фризерското студио „ПИНЦЕЗ СТИЛ“ со своето долгогодишно  искуство  ви нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби.: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерско студио"ПРИНЦЕЗ СТИЛ" 
ул.Михаил Чаков бр.7а нас.Кисела Вода
(наспроти ОУ Невена Георгиева Дуња)

 

Локација на GoogleMap .