Имајте прекрасна коса и искористете го овој попуст од 54% на шатирање со фолија + маска за коса по ваш избор(маска од макадамија,кавијар,колаген..) во Фризерски салон "Перфект"

-54%

ФРИЗЕРСКО СТУДИО “ ПЕРФЕКТ “
1300.00 
  600.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:
- Шатирање со фолија 
- Маска за коса по ваш избор (маска од макадамија, кавијар, маска од колаген)

  

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.


ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерски салон "Перфект"
ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец
Скопје
katesmilevska@gmail.com
Работно Време:
Пон - Пет: 12:00 - 20:00
Сабота: 12:00 - 20:00

 

Локација на GoogleMap .