Фарбање на коса со наша фарба мy beauty-италијански бренд + креатински третман на коса на попуст од 46% во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

-46%

ФРИЗЕРСКО СТУДИО “ ПЕРФЕКТ “
650.00 
  350.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-фарбање на коса со наша фарба од италијанскиот бренд my beauty 
-креатински третман на коса 

 

 

  

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Фризерски салон "Перфект"
ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец
Скопје
katesmilevska@gmail.com
Работно Време:
Пон - Пет: 12:00 - 20:00
Сабота: 12:00 - 20:00

Локација на GoogleMap .