Неверојатен попуст од 80% попуст на луксузен третман за коса со кавијар во Фризерски салон "Перфект"

-80%

ФРИЗЕРСКО СТУДИО “ ПЕРФЕКТ “
1500.00 
  300.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-Шампон со кавијар(за фарбана и третирана коса којашто ефикасно ја подхранува и навлажнува и го продолжува интензитетот на бојата).
-Маска од кавијар(којашто е наменета за фарбана и третирана коса притоа што дава лесно обликување на косата и долготрајност на бојата).
-Врвен серум од кавијар(којшто дава ефективно антиоксидативно дејство ги измазнува и затвара кутикулите и дава дополнителна структура и мекост на косата)
-Фенирање

 

 

Третман со Kавијар (caviar supreme) ја штити бојадисуваната коса и го продолжува времето на траење на бојата. Расплеткува, подхранува, ги затвара кутикулите и го стабилизира боењето на микропигментите во внатрешноста на влакното правејќи ја косата свиленкаста, лесна за обликување и сјајна, без да додава тежина.

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 

 

 

 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Фризерски салон "Перфект"
ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец
Скопје
katesmilevska@gmail.com
Работно Време:
Пон - Пет: 12:00 - 20:00
Сабота: 12:00 - 20:00

Локација на GoogleMap .