Сјајна и свиленкаста коса!!80% попуст на луксузен третман за коса со макадамија од италијанскиот професонален бренд KAYPRO за кршлива и чувствителна коса во Фризерски салон "Перфект" во вредност од 1500 ден. по цена од 300 ден.

-80%

ФРИЗЕРСКО СТУДИО “ ПЕРФЕКТ “
1500.00 
  300.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-  Регенеративен шампон со масло од макадамија 
-  Регенеративна маска од макадамија 
-  Регенеративен серум од масло од макадамија 
-  Третманот е наменет за фарбана и третирана коса
-  Фенирање
-  Времетраење на третманот е 40 минути

 

 

Третманост се состои од тоа што прво се нанесува регенеративен шампон од професионалниот италијански бренд КАYPRO.
Потоа косата се третира со регенеративна маска од макадамија и дава балансирана формула на косата која ја омекнува и го олеснува рашчешлувањето.
Потоа се става регенеративен серум со масло од макадамија која ја прави косата екстремно сјајна,мека и свиленкаста.
Овој третман е исклучително наменет за фарбана и третирана коса.

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 

 


УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Фризерски салон "Перфект"
ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец
Скопје
katesmilevska@gmail.com
Работно Време:
Пон - Пет: 12:00 - 20:00
Сабота: 12:00 - 20:00

Локација на GoogleMap .