Подарете луксузен колагенски третман за Вашата коса против стареење на косата и скалпот на 60% попуст во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

-80%

ФРИЗЕРСКО СТУДИО “ ПЕРФЕКТ “
1500.00 
  300.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-шампон против стареење на косата (збогатен со колаген за стара порозна слаба коса).
-маска за коса со ревитализирачко дејство(против стареење на косата ја прави помека, поеластична ефективно навлажнува и негува,оставајќи ја косата сјајна и мека за обликување).
-Фенирање на коса
-убава и сјајна коса 

 

 

 Колагенскиот третман за коса е еликсир против стареење на косата со колаген кој штити од оксидација и од штетните ефекти,причинети од слободни радикали и  притоа не ја масти косата и дава прекумерна свежина.

 

ЗА КОМПАНИЈАТА:

 

 

 

 

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Фризерски салон "Перфект"
ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец
Скопје
katesmilevska@gmail.com
Работно Време:
Пон - Пет: 12:00 - 20:00
Сабота: 12:00 - 20:00

 

Локација на GoogleMap .