За вашиот совршен роденден или забава!! Со купон од 130 денари добивате 48% попуст на пињати полни со чоколади бомбони и други изненадувања во Пињати „Дилал“

-48%

ПИЊАТИ " ДИЛАЛ "
1200.00 
  130.00ден.
Кол:  

   OПИС НА ПОНУДАТА:

- Пињата по Ваш избор.
- Изработени се од меки и безбедни материјали.
- Пињатите се полнети со чоколади и бонбони (крем банани 200гр. и бонбончиња 200гр.)
- Пријатно изненадување за забави.
- Интересен начин да се забавувате и да ги забавувате и гостите.

 

 

  

 

НАПОМЕНА:
 Потребна е претходна нарачка 4 дена однапред.
 Доплата од 500 денари се врши на лице место во Пињати „Дилал“

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Пињати „Дилал“
Ул. Благој Давков, бр.24
Раб. време: секој работен ден од 12:00 до 20:00ч.

Локација на GoogleMap .