За блескав и чист дом!!! Искористете го овој попуст од 38% и за само 1250 ден добијте комплетно длабинско чистење на гарнитура (тросет,двосет,фотеља) во вашиот дом.

-38%

СЕРВИС ЗА ЧИСТЕЊЕ "БЕЛ ЛОТОС"
2000.00 
  1,250.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНДАТА:

- хемиско чистење со висококвалитетни машини и материјали(хемиски препарати).

- хемиско чистење на гарнитура(тросет, двосед, фотелја, седмосет итн).

- професионално длабинско чистење на гарнитура.

- чистење(вадење)на секов вид дамики од гарнитурата.

 

 

 

 

НАПОМЕНА:По превземањето на купонот задолжителна е резервација
Тимот на БЕЛ ЛОТОС доаѓа кај вас дома и директно ги чисти вашите гарнитури.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

Сервис за чистење БЕЛ ЛОТОС
ул. Скупи 5а бр. 9 (спроти Хубо маркет)
Работно Време:
Пон - Пет: 08:30 - 16:30
Саб - Нед: 08:30 - 16:30

Локација на GoogleMap .