Искористете го овој попуст од 33% и добијте вкусни и неодоливи мини пици од 550ден на 375ден. за кг. во “ANETA BAKERY“.

-33%

ANETA BAKERY
750.00 
  500.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- 1кг Превкусни Мини Пици 

-Добивате 43 парчиња мини пици 

   


По купувањето на купонот  задолжителна е претходна резервација на телефон или 070 349 787 минимум два дена пред подигнување на нарачката.
За нарачка над 300 ден. добивате бесплатна достава во реонот на Аеродром и Лисиче.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

“ АНЕТА КИФЛИЧКИ“
булевар АСНОМ

Локација на GoogleMap .