56% попуст на професионална вечерна шминка за убав и блескав изгледа во TAMARA NAILS

-56%

TAMARA NAILS
1000.00 
  440.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

- професионална шминка 
 

  

 

Изгледајте прекрасно и заводливо на вашата матурска вечер,и препуштете се на вештите раце на тимот на “ TAMRA NAILS “ и искористете го овој попуст!!! добијте ја најубавата професионална шминка.

    

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи со претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk.
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- За повеќе информации јавете се на 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

“ TAMRA NAILS  “
булевар АСНОМ бр 72/20 Скопје 
 

Локација на GoogleMap .