30% попуст на кифли со сирење и пица кифли во "Анета кифлички" за само 360 денари

-32%

ANETA BAKERY
650.00 
  440.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-1 килограм кифли по ваш избор

-кифли со сирење и сусам

-кифли со пица фил

 

Уживајте со вкусните крем кифлички во пресрет на Велигденските Празници,подготвени од вештите раце на тимот на "Анета кифлички"

 

Задолжителна е претходна резервација  минимум два дена пред подигнување на нарачката.
За нарачка над 300 ден. добивате бесплатна достава во реонот на Аеродром и Лисиче.

Јавувања после 16:30 часот.

УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот можете да го искористите во рок од 30 дена.
- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.072 234 591
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 072 234 591

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

“ АНЕТА КИФЛИЧКИ “
булевар АСНОМ
 

Локација на GoogleMap .