30% попуст на вкусни кифлички со сусам во"ANETA BAKERY“"

-31%

ANETA BAKERY
550.00 
  380.00ден.
Кол:  

ОПИС НА ПОНУДАТА:

-1 килограм кифлички со сусам

-вкусни меки и декоративни кифлички со сусам 

-иделни за новогодишните празници 

 Уживајте со вкусните крем кифлички ,подготвени од вештите раце на тимот на "Анета кифлички"

 

Задолжителна е претходна резервација  минимум два дена пред подигнување на нарачката.
За нарачка над 300 ден. добивате бесплатна достава во реонот на Аеродром и Лисиче.

Јавувања после 16:30 часот.


УСЛОВИ НА ПОНУДАТА:

- Купонот може да се користи веднаш 
- Потребна е претходна резервација
- На располагање има неограничен број на купони
- Испечатениот купон треба да го прикажете во студиото,во спротивно ќе Ви се наплати по редовна цена!
- Доколку Ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не на маил contact@ekolektiva.mk или на тел.078 236 174.
- Купонот за услугата/производот се купува на сајтот на ekolektiva.mk
- За повеќе информации јавете се 078 236 174

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

ЗА КОМПАНИЈАТА:

“ ANETA BAKERY “
булевар АСНОМ
 

Локација на GoogleMap .